Kontakt

Kontakt

Gold Cars

Wypożyczalnia samochodów Gold Cars – obsługiwany obszar Zabrze

ul. Kochanowskiego 22
41-800 Zabrze

NIP: 648-277-29-44

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Niedziela: 24h

Tel:
Krzysiek 792-933-933
Piotrek 796-288-288
793-966-966

E-mail:
kontakt@goldcars.com.pl
kontakt@goldcars24.pl

Wynajem samochodów sportowych i luksusowych znanych marek

Wypożyczalnia samochodów Gold Cars posiada swój oddział w Zabrzu. Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące wynajmu samochodów zarówno w trybie krótko i długoterminowym. Swoją ofertę wynajmu kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz firm. Prowadzimy wynajem samochodów dla klientów z całej Polski nie tylko tych zamieszkujących Zabrze.

Nasza wypożyczalnia samochodów to idealne miejsce dla każdego Klienta, który potrzebuje samochodu do użytku prywatnego lub biznesowego, jednak nie ma w planach zakupu własnego auta.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Śmiało możemy powiedzieć, że oferujemy wysokiej jakości usługi związane z wynajmem samochodów, specjalnie dostosowanych do oczekiwań Klienta.

Masz pytania dotyczące rezerwacji, interesuje Cię wynajem auta w Zabrzu bądź innej lokalizacji? Nasz zespół obsługi klienta odpowie na wszystkie pytania dotyczące wynajmu, jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Obsługiwane obszary