Samochód do ślubu Katowice

Samochód do ślubu Katowice

Samochód do ślubu Katowice

Coraz więcej nowożeńców decyduje się wynająć samochód do ślubu. W tak wyjątkowym dniu młode pary chcą dotrzeć na ceremonię zaślubin swoim wymarzonym pojazdem. Wiadomym jest, że odpowiednio dobrany samochód podkreśla charakter i prestiż całej uroczystości. Tyle ile młodych par tyle też pomysłów na wybór pojazdu. Jedni decydują się na samochody w stylu retro inni znów marzą o tym, by przyjechać na zaślubiny elegancką limuzyną. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym Klientom, posiadamy w swojej ofercie wynajmu najpiękniejsze modele samochodów luksusowych znanych marek.

Zależy nam na tym, aby auto do ślubu prezentowało się nienagannie. Nasze samochody do ślubu dekorujemy, by podkreślić rangę całego wydarzenia. W swojej ofercie prezentujemy duży wybór samochodów stylizowanych adekwatnie do uroczystości.

Wynajem auta na wesele cena

Zdajemy sobie sprawę z tego, że samochody do ślubu nie muszą służyć tylko i wyłącznie do przewozu młodej pary. Klienci korzystają także z oferty wynajmu auta na wesele dla gości. Stąd też cena, jaką trzeba zapłacić za samochód do ślubu może się różnić w zależności od wybranej opcji. Inna cena będzie także za wynajem auta na wesele z kierowcą a inna, jeśli Klient będzie chciał wynająć pojazd bez kierowcy.

Oto przykładowa oferta cenowa dostępna w naszej wypożyczalni:

Audi A7819zł/netto cena całkowita
Audi A5 659zł/netto cena całkowita

Auto do ślubu – wybierz lokalizację

Gold Cars to jedna z wypożyczalni samochodów, która świadczy swoje usługi na Śląsku. Bez większych problemów możesz wybrać lokalizację, w której mamy dla Ciebie świadczyć usługi wynajmu samochodu. Jeśli Katowice to lokalizacja, w której chcesz wynająć samochód do ślubu, skontaktuj się z nami. Dla Klientów z Katowic i innych miast z tego województwa jesteśmy w stanie przygotować wycenę usługi i zaproponować korzystne warunki wynajmu samochodu do ślubu. Mimo iż nie posiadamy w Katowicach swojej siedziby, możemy zaproponować szybką obsługę w zakresie wynajmu auta do ślubu.

Sprawdź też: samochód do ślubu Bytom