Wynajem busów Ruda Śląska

Wynajem busów Ruda Śląska

Wynajem busów Ruda Śląska

Transport większej liczby osób na przykład na szkolenie służbowe, przyjęcie rodzinne, wesele, czy nawet imprezę firmową czasami wymaga większej ilości miejsc w samochodzie, a także dużej przestrzeni bagażowej. Wypożyczalnia Gold Cars wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oddaje do dyspozycji klientów komfortowe, nowoczesne busy.

Nasz wynajem busów organizujemy sprawnie, szybko i w pełni bezpiecznie. Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wypożyczalnia zapewnia w pełni profesjonalny wynajem busów dostawczych, osobowych, minibusów na dogodnych warunkach finansowych.

Nowoczesna wypożyczalnia busów

Jako, że jesteśmy wypożyczalnią, która funkcjonuje na Śląsku to właśnie w tym regionie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Co prawda Ruda Śląska nie jest miastem w którym mamy nasz oddział wypożyczalni, mimo to Ruda Śląska wpisuje się na listę lokalizacji w których oferujemy wynajmem busów. Wiemy, że istnieje duża rzesza klientów, która szuka wynajmu busów i jest z Rudy Ślaskiej, przeważnie są to klienci, których interesuje wynajem busów dla większej ilości osób. Dlatego też nasza wypożyczalnia busów staje na wysokości zadania i oferuje swoją usługę właśnie w tej lokalizacji.

Będąc klientem naszej wypożyczalni mogą Państwo liczyć na to, że korzystają z dostępnej floty Gold Cars, mogą pokonać nawet najbardziej daleką trasę w pełni komfortowych i bezpiecznych warunkach. Za każdym razem oddajemy do użytku pojazdy w pełni sprawne technicznie po regularnych przeglądach.

Wynajem busów – jaka cena za wypożyczenie pojazdu?

Wypożyczalnia busów Gold Cars oddaje do użytku pojazdy nie tylko renomowanych marek ale i te, które różnią się od siebie gabarytem i miejscem do przewozu osób. Cena zależy od tego jakiej marki pojazd chcą Państwo wynająć i do jakich celów. W ramach wynajmu oferujemy nie tylko busy do przewozu osób, także busy transportowe do przewozu dużych ładunków. Zatem cena za wynajem busa może być bardzo zróżnicowana i zależna od wielu czynników. Nie bez znaczenia jest również okres wynajmu. Nasza wypożyczalnia busów oferuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy busów osobowych i dostawczych.
Decydując się na busa Renault Trafic Grand Passenger cena za wynajem na okres 1-4 dni wynosi 209,00. Chcąc wynająć busa dostawczego VW Crafter na okres wynajmu 5 – 8 dni zapłacisz 190 zł.

Szczegóły wynajmu wraz z cenami dostępne tutaj:

 Renault Trafic Grand Passenger wynajem
VW Crafter wynajem

Sprawdź też: wynajem busów Śląsk, wynajem busów Bytom