O firmie

O firmie

Kilka słów o nas.

Chcesz wypożyczyć dobry, wygodny i bezpieczny samochód? Szukasz rzetelnej i sprawnie funkcjonującej wypożyczalni? Gold Cars to wypożyczalnia właśnie dla Ciebie!

Gold Cars to wypożyczalnia działająca na terenie południowej Polski, oferująca samochody pod wynajem, marek premium i klas niższych, wraz z pełną obsługą. Podstawiamy nasze samochody pod miejsce wyznaczone przez klienta: dom, lotniska w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu, dworce PKP, wszędzie tam, gdzie Państwo sobie zażyczą.

Nasza oferta skierowana jest do każdego klienta – indywidualnego, który chce skorzystać z usług naszej wypożyczalni, ale i do firm, dla których wypożyczalnia samochodów jest idealnym rozwiązaniem, żeby wynająć samochód, bez konieczności jego zakupu.

Oferujemy wynajem samochodów po atrakcyjnych cenach i zapewniamy, że nasza wypożyczalnia Państwa nie zawiedzie! Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach i długotrwałych relacjach z klientami, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi i profesjonalnym, indywidualnym podejściu. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszej oferty oraz jakości usług.

Serdecznie zapraszamy!